• 0 312 425 06 01
  • info@boratercume.com
Logo

Acil Tercüme

Acil Tercüme

Hızlı iş temposunu sahip kişiler beklemeyi sevmez. Özellikle belge işlerinin gecikmesi, işlerin aksamasına neden olur. Bu durum tercüme işleri için de geçerlidir elbette. Bora Tercüme Bürosu, böylesi durumlarda müşterilerine acil tercüme hizmeti sunmaktadır.
Acil tercüme işleri yapı olarak aynıdır aslında: Düzgün tercümeler, özverili çalışmalar… Ancak farkı kullanılan yöntemlerin değiştirilerek, tercümenin teslim süresinin kısaltılmasıdır. Örneğin e-posta yöntemi elden veya posta ile teslimden daha hızlı olacaktır. Aynı şekilde kurye sistemiyle teslimat hızlandırılabilir. Bu durum sadece teslim için geçerli değildir elbette. Bora Tercüme Bürosu, çalışma sistemine bağlı olarak oluşturduğu tercüman grup ile de tercüme işleri hızlanır: Tercümenin bölünmesi, tercümanlara bölüştürülmesi, koordineli bir şekilde sürecin işletilmesi, düzgün tercümeler ve özverili çalışmalar…

Bu hizmetten yararlanmak için acil tercüme talebinde bulunmanız yeterli olacaktır.

Acil tercüme işlerinin işleyişine bakalım biraz;

Tercüme işi verilirken, “Acil Tercüme” istendiği belirtilmelidir.

Belgelerin en hızlı şekilde iletilme yöntemleri belirlenmeli ve belgeler en kısa sürede büromuza ulaştırılmalıdır. Bu yöntemler e-posta, faks, hızlı kurye olabilir.

Bora Tercüme Bürosu, içerisindeki yapıya göre önceliğinizi arttıracak ve metinleri olabildiğince hızlı çevirecektir.

Örneğin, projeniz için, birden fazla tercüman görevlendirilecektir.

Tercüme işlemi bittiğinde, belgeniz hızlı bir yöntemlerle sizlere ulaştırılacaktır.