• 0 312 425 06 01
  • info@boratercume.com
Logo

Altyazı Tercümesi

altyazı tercümesi

Altyazı Tercümesi

Altyazı Tercümesi Hizmetleri

Bora Tercüme Bürosu, deneyimli uzman tercümanlarımızdan aldığımız güçle müşterilerimize eksiksiz tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüme çalışmalarımız çeşitli sektörlerde olup en iyi şekilde yapılmaktadır. Noter yeminli tercüme, işletme tercümesi, bilimsel teknik tercüme, medikal tercüme, hukuki tercüme, finansal tercüme ve pasaport tercümesi gibi çok çeşitli tercüme ihtiyaçlarınız için firmamızla irtibat kurabilirsiniz.

Tercüme büromuzun önemli hizmetlerinden biri de altyazı tercümesi işlemleridir. Altyazı tercümesi işleminde en önemli iki husus doğru ve uyumlu tercüme olması ve altyazının senkronize şekilde ilerletilmesidir. Çeşitli konulardaki video klipleri, belgeseller, uzun metrajlı filmler, sanatsal ve kültürel konular gibi alanlarda tam senkronize halde doğru bir şekilde altyazı çevirilerini belirtmekteyiz.

Böylece dublaj yapılmamış ya da yapılması pek beklenmeyen önemli videolar, filmler ya da diziler için altyazı çeviri işiniz güvenli bir şekilde tamamlanmaktadır. Konuşmaların ekran karelerinde az kalışı ve vurgulanması gereken anlamın aynen verilmesi durumu, altyazı tercümelerinin kolay olmadığını en iyi bir şekilde özetler. Buna karşın tercüme bürosu deneyimli çevirmenlerimiz senkronize uyumunu ve verilmek istenen mesajları, cümle içeriklerini olduğu gibi dizi formatına paralel şekilde tercüme etmektedir.

Duyma ve görme eylemlerinin uyumlu biçimde sergilendiği altyazı tercümelerini çeşitli yabancı dillerde yapmaktayız. Altyazı tercümesi (Subtitle) metin çevirisi ya da eşzamanlı tercüme gereksinimleriniz için 7/24 saat sitemizdeki tercüme bürosu iletişim bilgilerimizden ulaşabilirsiniz. Güvenilir, kaliteli ve uygun fiyatlı tercüme hizmetleri bizi tercih edebilirsiniz. Tercüme hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

Sizlere kısa sürede ulaşan farklı dildeki bir yazınızı en kısa sürede çevirisini yapıp sizlere ulaştırmaktayız. Altyazı tercümesi hizmeti veren firmamızdan tercümanlık hizmetleri almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.