• 0 312 425 06 01
  • info@boratercume.com
Logo

ingilizce türkçe tercüme

ingilizce türkçe tercüme

ingilizce türkçe tercüme ve türkçe ingilizce tercüme ihtiyaçlarınızda, Bora Tercüme Bürosu’na güvenebilirsiniz. Bora Tercüme Bürosu, metinlerinizi doğru ve etkin bir şekilde, hedef kitlelere ulaştırmanızı sağlamaktadır. İngilizce tercüme konusunda en hızlı, en güvenilir ve uygun fiyatlı tercüme hizmetine ulaşabilirsiniz.

Profesyonel Kadro
ingilizce türkçe tercüme taleplerinizi, ülkemizin saygın üniversitelerinden mezun, İngilizceye anadili seviyesinde hakim, yazılı veya sözlü çeviri konusunda uzun yılların deneyimine sahip yeminli tercümanlarımızla gerçekleştirmekteyiz.

İngilizce tercüme projelerinizle ilgili yaşanabilecek olumsuzluklara karşı sürecin en başında tedbirlerimizi almaktayız: Tercümanlarımız yalnızca uzmanlık alanlarına giren belgelerin çevirisini yapmakta, tercümesi biten tüm projeler anadili İngilizce olan editörlerimizce kontrol edilmektedir.

Yurt Geneline Hizmet
Bora Tercüme Bürosu, yalnızca Ankara içine değil, başta İstanbul, İzmir, Bursa, Antalya olmak üzere tüm şehirlerimize İngilizce tercüme hizmeti sunmaktadır. Çevirisi tamamlanan belgelerinizi kargo, faks, e-posta yoluyla sizlere ulaştırıyoruz.

Talep etmeniz halinde noter ve apostil tasdik işlemlerini sizin adınıza gerçekleştiriyor, Türkiye’nin neresinde olursanız olun belgelerinizi en kısa sürede adresinize teslim ediyoruz.

İngilizce Akademik Tercüme

Akademik çeviri ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde yanıt verebilmek için akademisyenlerden oluşan tercüman kadrosu ile çalışmakta ve çevirisi yapılan tüm makaleleri İngiliz editörümüz kontrol etmektedir.

Alanınız ne kadar az kesime hitap ederse etsin, Türkçe-İngilizce akademik çeviri konusunda bize güvenin.

İngilizce Tıbbi Tercüme

Tıp çevirisi çok özel bir alandır. Tıbbi çevirilerinizde hata riskini ortadan kaldırmak için tercüme konusunda uzmanlaşmış tıp doktoru tercümanlarla çalışmakta ve çevirisi yapılan tüm makaleleri İngiliz editörümüz kontrol etmektedir.

Garantili Sonuç
Mesleki deneyim sahibi profesyonel tercümanlarımız ile her boyut ve konudaki İngilizce tercümelerinize garantili çözümler sağlamaktayız.<

Web Sitesi Tercümesi

PHP, ASP, .NET, HTML ile veritabanları dahil olmak üzere her türlü yapıdaki web sitenizin çeviri ve yönetimini yapabiliriz.

Diploma, pasaport, sözleşme, öğrenci belgesi, sunum, kullanım kılavuzu, web sitesi ve daha pek çok konuda; hukuki, tıbbi, akademik, ticari ve daha pek çok alanda acil çeviri hizmeti vermekteyiz.

Neden İngilizce Tercüme?

İngilizce; diplomasi, iş, bilim, teknoloji, bankacılık, bilgisayar, tıp, havacılık, mühendislik, turizm sektörlerinde geçerli olan uluslararası bir dildir. BM ve NATO silahlı kuvvetlerinin resmi dilidir.
İngilizce dünya genelinde yaklaşık bir milyar kişi tarafından bilinmektedir. 350 milyon insanın ana dilidir ve Mandarinden sonra en fazla konuşulan dildir.
İngilizceden Türkçeye ya da Türkçeden İngilizceye tercüme ihtiyaçlarınızda bizimle görüşmeden karar vermeyiniz.