• 0 312 425 06 01
  • info@boratercume.com
Logo

Çankaya Tercüme

Çankaya Tercüme Bürosu

Deneyimli Yeminli Tercümanları ile Yeminli Tercüme ve Noter Onaylı Kaliteli Tercüme Hizmetleri

Çankaya Tercüme Bürosu, J.F. Kennedy Caddesi No: 13/7 Kavaklıdere / Çankaya / Ankara adresinde yeminli tercüme sektöründe 2004 yılından bu yana bireysel ve kurumsal müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir.

Çankaya Tercüme Bürosu, yüksek kaliteli yeminli tercüme konusunda en büyük yardımcınızdır.

Birçok bireysel ve kurumsal müşterimize kaliteli ve güvenilir yeminli tercüme hizmeti sunmaktayız. Tercüman kadromuz, yıllardır uzmanlık alanlarında tercüme yapmış çok güvenilir yeminli tercümanlardan oluşmaktadır. Tüm dillerde yapılan tercümeleriniz, anadili hedef dil olan editörlerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Kalite ve güvenirlilik söz konusuysa, Bora Çankaya Tercüme Bürosu size mükemmel yeminli tercüme hizmeti sağlamaya hazırdır.

Noter Tasdikli Tercüme

Talebiniz doğrultusunda, tercümesi yapılan belgelerin, noter ve konsolosluk tasdikleri ile apostil işlemlerini sizin adınıza yaptırıyoruz.

Sözlü Tercüme Hizmeti

Toplantı, fuar, iş gezisi, makine montajı, acil tıbbi durumlar ve diğer hallerde yeminli tercümanlarımızca sözlü tercüme hizmeti vermekteyiz.

Uluslararası Fırsatlar

Büyüme fırsatları bugünün global piyasasında oldukça çoktur. Uluslar arası alanda potansiyel genişleme imkanı yüksek olmasına rağmen, zorluklarla doludur. Coğrafik mesafe, farklı hukuki ve kültürel yapı aşılması gereken önemli engeldir. Buna rağmen asıl engel dilbilimseldir. Dış piyasaya girişte başarının anahtarı iş ortakları ve müşterilerle etkili iletişimden geçer.

Çankaya Yeminli Tercüme Bürosu

Yeminli tercüme alanında, uzmanlık alanlarına göre ayrılmış uzman yeminli tercümanları ile tercüme hizmetleri veren Bora Yeminli Tercüme Bürosu, sizlere kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı yeminli tercüme hizmetleri sunar. İrili ufaklı tüm çeviri projelerinizde ayrım yapmaksızın maksimum ilgiyi gösteren firmamız, Çankaya Tercüme Bürosu büroları arasında saygın ve öncü yeminli tercüme bürosu olarak yer almaktadır.

Kaliteli Çankaya Tercüme Bürosu Hizmetleri

Bora Tercüme Bürosu, yeminli tercüme edilecek dokümanları öncelikle alanında uzman tercümana iletmektedir. Tercümandan gelen tercüme ofisimizde bulunan dil uzmanlarımızca tekrar okunarak gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Bu kalite kontrol sistemlerinin sonunda tercüme müşteriye iletilmektedir. Sıfır hata ve ücret iadeli müşteri memnuniyeti garantisi ile çalışan tek tercüme bürosu olan Bora Tercüme Bürosu ile kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı yeminli tercüme hizmeti almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Yeminli tercüme hizmetlerimizden çok kolay bir şekilde faydalanmanız için yeminli tercümesini istediğiniz metini bize mail ya da faks yoluyla iletmeniz yeterli. Tercümenin fiyatı ve teslim tarihi hususunda 10 dakika içerisinde geri dönüş sağlanacaktır. Fiyat teklifimizi onaylamanız durumunda, profesyonel yeminli tercüme hizmetini en kısa sürede alacaksınız.

Bora Çankaya Tercüme Bürosu; Yeminli Tercüme alanında en güvenilir tercüme bürosudur.

Ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçiniz.

Tercümesi yapılan belgelerinizin, kimi durumlarda yasal geçerlilik kazanması için “yeminli tercüme” olması gerekmektedir.

Yeminli tercüme, yeminli tercüman tarafından kaynak dilden hedef dile, aslına uygun olarak tercüme edilmiş, Tercümeyi yapan tercüman tarafından imzalanmış ve mühürlenmiş Tercümelerdir.

Yeminli tercüman ise; yabancı dil bilgisini belgelerle ibraz edebilen, noterler tarafından hazırlanan yemin zaptını imzalayan tercümanlara verilen isimdir. Tercüman imzaladığı zabıt ile aslına uygun Tercüme yapacağını dair taahhütte bulunmaktadır. Altına imza attığı belgenin sorumluluğu yeminli tercümana aittir. Yasal olarak, yeminli tercümanların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması zorunludur. Yeminli tercümanın herhangi bir noterde yemin zaptının bulunması, tercümanın imzasının diğer noter tarafından da tanınacağını anlamına gelmez.

Belgenin niteliği ve belgenin teslim edileceği kuruma göre değişiklik göstermekle birlikte; büyükelçilik, mahkeme, üniversite gibi resmi kurumlarca istenen belgelerde, yeminli tercümanın imzası aranmaktadır. Yurtdışına çıkacak belgelerin resmi olarak tanınması için öncelikle belgenin yeminli tercüman tarafından Tercümesi yapılır ardından ilgili noterlikte tasdik ettirilir ve bazı durumlarda noter onaylı Tercümenin noterin bulunduğu kaymakamlık ya da valilikçe Apostille tasdiki gerekebilir.

Yine belgenin niteliğine ve verileceği kuruma göre sadece yeminli tercümanın kaşe ve imzası da belgelerin geçerliliği için yeterli olabilmektedir.

Yeminli Tercümenin Gerekli Olduğu Tipik Durumlar:

– Yasal işlemler

– Akademik sertifikaların tanınma işlemi, diploma denkliği

– Vatandaşlığa geçiş işlemleri

– Vekâletnameler

– İkamet izni

– Sözleşmeler

– Uluslararası denetim raporları, finansal belgeler

Çankaya Tercüme Büromuza her türlü evrağınızı internet ve faks yoluyla ulaştırabilir, Tercüme taleplerinizi günün her saati iletebilir, tercümeleriniz için fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Çankaya Tercüme Bürosu

Çankaya tercüme alanında, uzmanlık alanlarına göre ayrılmış uzman yeminli tercümanları ile tercüme hizmetleri veren Çankaya Tercüme, sizlere kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı tercüme hizmetleri sunar. İrili ufaklı tüm çeviri projelerinizde ayrım yapmaksızın maksimum ilgiyi gösteren firmamız, Çankaya tercüme büroları arasında saygın öncü tercüme bürosu olarak öncü konumunda yer almaktadır.

Kaliteli Çankaya Tercüme Hizmeti

Çankaya Tercüme Bürosu, tercüme edilecek dokümanları öncelikle alanında uzman tercümana iletmektedir. Tercümanda gelen tercüme ofisimizde bulunan dil uzmanlarımızca tekrar okunarak gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Bu kalite kontrol sistemlerinin sonunda tercüme müşteriye iletilmektedir. Sıfır hata ve ücret iadeli müşteri memnuniyeti garantisi ile çalışan tek tercüme bürosu olan Çankaya Tercüme Bürosu ile kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı tercüme almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Simultane Tercüme

Çankaya Tercüme Bürosu, bünyesinde bulundurduğu simültane tercümanları ile kaliteli ve güvenilir simultane tercüme hizmetleri sunmaktadır. Talep edilmesi halinde simultane sistemde sağlayabilen Çankaya Tercüme Bürosu kurulduğu günden bu yana birçok kamu kurum ve kuruluşu ile özel firmalara Fransızca simultane tercüme hizmetleri sunmuştur. Simultane tercüme hizmeti ya da fiyat teklifi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Çankaya Tercüme | Çankaya Tercüme Bürosu | Çankaya Yeminli Tercüme Bürosu