• 0 312 425 06 01
  • info@boratercume.com
Logo

Sözleşme Tercümesi

sözleşme tercümesi

Sözleşme Tercümesi

Sözleşme Tercümesi

Sözleşme, iki ya da daha fazla kişi arasında yapılan ve koşullarına uyulması yasayla desteklenmiş olan antlaşmalara denir.

Bir kere sözleşme tercümesi imzalandığında söz konusu taraflar yasal olarak bütün şartlara bağlı hale gelirler.

Bora Tercüme Bürosu, 2004 yılından bu yana tercüme sektöründe sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren tercüme konusunda hizmet veren uzman yeminli tercüman kadrosuna sahip olan şirketimiz;

Ankara merkezli ofisinde başta İngilizce, Rusça, Arapça, İtalyanca ve İspanyolca olmak üzere Ukraynaca, Bulgarca, Portekizce, Fransızca gibi dillerde yeminli, noter onaylı, sözleşme tercümesi yapmaktadır.

Bora Tercüme Bürosu, orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tercüme sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

Bora Tercüme Bürosu’nun değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Tercümede güvenilirliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Bora Tercüme Bürosu, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte kaliteli sözleşme tercümesi hizmetleri vermeye devam edecektir.

Konunun önemine bağlı olarak sözleşmeler sadece, sözleşmeye dair şartları, bu şartların farklı ulusal ve uluslararası mahkemelerdeki yapısını ve anlamını bilen yeminli tercümanlar tarafından çevrilmelidir. Daha önemlisi her sözleşme koşulu sözleşmeye dair bir yükümlülüğü ifade ettiği için bunların ihlali davaların açılmasına götürebilir.

Bu yüzden sözleşmeler kaliteli ve alanında uzman yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilmelidir. Biz Bora Tercüme Bürosu olarak sizlere tüm dillerde sözleşme tercümesi hizmeti vermekteyiz.

Sözleşme Tercümesi

Sözleşme tercümesi alanında, uzmanlık alanlarına göre ayrılmış uzman yeminli tercümanları ile tercüme hizmetleri veren Bora Tercüme, sizlere kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı sözleşme tercümesi hizmetleri sunar. İrili ufaklı tüm çeviri projelerinizde ayrım yapmaksızın maksimum ilgiyi gösteren firmamız, Ankara yeminli tercüme büroları arasında saygın ve öncü yeminli tercüme bürosu olarak yer almaktadır.

Kaliteli Sözleşme Tercümesi Hizmeti

Bora Tercüme Bürosu, tercüme edilecek sözleşmeleri öncelikle alanında uzman tercümana iletmektedir. Tercümandan gelen tercüme ofisimizde bulunan dil uzmanlarımızca tekrar okunarak gerekli düzeltmeler yapılmaktadır. Bu kalite kontrol sistemlerinin sonunda tercüme müşteriye iletilmektedir. Sıfır hata ve ücret iadeli müşteri memnuniyeti garantisi ile çalışan tek tercüme bürosu olan Bora Tercüme Bürosu ile kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı sözleşme tercümesi hizmeti almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.