• 0 312 425 06 01
  • info@boratercume.com
Logo

Akademik Tercüme

akademik tercüme

Akademik Tercüme

Akademik Tercüme

Bora Tercüme Bürosu, akademik tercüme alanında uzman akademik tercümanlar aracılığıyla akademik tercüme hizmetleri sunmaktadır. Bora Tercüme Bürosu; Sosyal bilimler, tıp, işletme, ekonomi, psikoloji, insan bilimleri, fen ve teknolojik alanlar gibi birçok alanda milyonlarca tez, akademik makale ve tam metin tercümesini başarı ile tamamlamıştır.

Redaksiyon (Proofreading)

Türkçe’den İngilizce’ye tercüme edilecek dokümanları alanında uzman tercüman arkadaşımız tercüme ettikten sonra Amerikalı editörümüz tarafından doküman incelenmekte ve imla – yazım hataları giderilmektedir. Sıfır hatayla gönderilen doküman hem zaman hemde para kaybının önüne geçer.

Akademik Tercümelerin Çeviri süreci

Bora Tercüme Bürosu, Akademik tercümeleri 2-3 defa kontrol ve çok elden geçmesi yerine ofisimizde bulunan yeminli akademik tercüman arkadaşlar aracılığıyla tercümeleri tamamlayıp Amerikalı editörümüz aracılığıyla kontrol ve düzeltmeleri tamamlayıp mükemmele yakın tercümeler çıkartıyoruz. Bora Akademik Tercüme’nin son 2 yıldır süreklilik kazanan en önemli özelliği bünyesinde bulunan tercümanlar aracılığıyla hep aynı kalitede tercüme çıkartması ve bir müşteri için belirlenen tercümandan başka tercüman ile çalışılmayarak tercüme kalitesinde sürekli istikrarın yakalanmasıdır.

Akademik Çeviri Alanında Verdiğimiz Hizmetler:

- Akademik makale tercümesi
– Olgu sunumu ve tıbbi makale tercümesi
– Makale özeti tercümesi
– Redaksiyon

Özel editör ve tercümanlardan oluşan ekibimizle,

Müşteri memnuniyeti garantili akademik tercüme hizmeti sunuyoruz.

Akademisyenlerimize, rekabetçi fiyatlarla yüksek kaliteli tercüme hizmeti sunmayı taahhüt etmekteyiz. Doğru ve profesyonel akademik tercümenin pahalı olması gerekmez.

Akademik makale tercümesi, tez ve araştırma belgelerinizin tercümesi konularında bize güvenebilirsiniz.

Hızlı ve ücretsiz akademik tercüme fiyat teklifi için lütfen bize ulaşınız.

Anahtar Kelimeler: Akademik Çeviri | Akademik Tercüme | Akademik Tercüme Bürosu