• 0 312 425 06 01
  • info@boratercume.com
Logo

Hukuki Tercüme

hukuki tercüme

Hukuki Tercüme

HUKUKİ TERCÜME

Hukuki tercüme ileri derecede uzmanlaşma gerektirir; bu tür belgelerin lafzı kesindir, belirsizlik içeremez. Hukuki bir belgenin tercümesinde hata, karışıklığa, işin bozulmasına, gecikmeye ve önemli zararlara yol açabilir.

Bu nedenle, tercüme sonunda sizi huzursuz edecek bir durumun ortaya çıkmasını engellemek amacıyla, bu işler için yalnızca hukuki belgeleri çevirmek için uygun ehliyete sahip, hukuk, uluslararası ilişkiler gibi dallarda lisans eğitimini almış tercümanlar istihdam ediyoruz.

Doğru Hukuki Tercümeler

Bora Hukuki Tercüme Bürosu, hukuki tercüme hizmetleri bölümü, hukuk sektöründe dil inceliklerinin diğer sektörlere göre öne çıktığının bilincindedir. Metnin içinde her bir görüş, argüman ve vurgunun tam olarak yansıtılması ve doğru tercüme edilmesi hukuk sektörü için hayati önem taşır.  Bir yanlış sözcük veya eksik virgül halinde sözleşme kullanışsız hale gelebilir ve gereksiz ihtilaflara yol açabilir.

Hukuki belgelerinizin doğru olarak çevrilip farklı dillere uyarlanmasını istiyorsanız Bora Hukuki Tercüme Bürosu’e başvurunuz.

Bizden projeniz için ücretsiz tercüme teklifi isteyebilirsiniz.

Hukuki Tercüme Deneyimi

Pek çok uluslararası hukuk firması, hukuk örgütleri ve şirketleri mükemmel, kesin ve doğru hukuki tercüme için Bora Hukuki Tercüme Bürosu’e güvenmiştir. Müşterilerimiz arasında pek çok AB Kuruluşu (Bora Hukuki Tercüme Bürosu, AB çevirileri alanında uzman bir şirkettir), özel hukuk firmaları ve ortaklıklar bulunmaktadır, tümü en üst kalitede hukuki çeviri için Bora Hukuki Çeviri Bürosu’na güvenmektedir.

Bora Hukuki Tercüme Bürosu bazen küçük bir hatanın istenmeyen sonuçlara yol açabileceği bu alanda en yüksek kalitede hukuki çeviri hizmetleri sunmak için, geçmiş hukuki çeviri projelerinden edindiği çok fazla kaynak, eşsiz deneyim ve birikim sahibidir.

Kalite çıtası gittikçe yükselen hukuk sektörüne paralel olarak, daha güvenilir ve kaliteye odaklı hukuki tercüme hizmetleri sunmaktayız.

Gizlilik Esası

Hukuki tercümelerinizin gizliliği bizim için de çok önemlidir; bu tercümelerin, sıkı güvenlik kuralları altında tutulacağından emin olabilirsiniz.

Mahkemeler için, sözlü tercüme hizmeti verecek, deneyimli hukuki tercümanlarımız bulunmaktadır.