• 0 312 425 06 01
  • info@boratercume.com
Logo

Teknik Tercüme

teknik tercüme

Teknik Tercüme

TEKNİK TERCÜME

Teknik tercüme hata kabul etmeyen ve uzmanlık gerektiren bir tercüme alanıdır. Kalitesiz ya da hatalı bir teknik çeviri ekipmanlarınıza ve daha da önemlisi canınıza zarar verebilir. Şirketinizin güç kaybetmesine neden olabilecek sonuçlar doğurabilir. Bu sonuçlarla karşılaşmamak için teknik tercüme konusunda, tahmin edilemeyen talihsizliklerle karşılaşmamamız için bu işi alanında uzman ve deneyimli tercümanlara teslim etmeniz gerekmektedir. Bu noktada Bora Tercüme Bürosu kurulduğu günden bu yana başarıyla tamamladığı yüz binlerce projenin ve teknik çeviri alanında yılların vermiş olduğu deneyimle sizlere kaliteli, güvenilir ve uygun fiyatlı teknik tercüme hizmetleri sunmaktadır.

Teknik tercümelerdeki tecrübesi ile müşterilerine kusursuz teknik tercüme hizmeti sunmaya devam eden Bora Tercüme teknik tercüme konusundaki en büyük yardımcınız olacaktır. Türkiye ve Ankara tercüme sektöründe bugüne kadar hizmet verdiğimiz teknik tercüme hizmetlerini %100 başarı ile yürütmüş olmanın vermiş olduğu güven ve tecrübeyle yolumuza devam etmekteyiz.

Teknik Tercüman Kadromuzda bulunan,

Elektrik ve Elektronik mühendisleri, İnşaat mühendisleri, Ray Uzmanları, Makine mühendisleri, Malzeme bilimciler, Fizik ve Kimya uzmanları gibi alanında uzman ekibimiz ile teknik tercüme alanında tüm ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde karşılamaya hazırız.

Kaliteli hizmet anlayışı ile 2004 yılından bu yana sizlere %100 müşteri memnuniyeti ile hizmet  sunmanın verdiği güven ile yolumuza daha sağlam adımlar ile devam etmekteyiz.

Teknik tercüme konusunu uzman ve deneyimli tercümanlara bırakın!

Dil bilgisinin yanı sıra mesleki deneyim ve bilgide gerektiren teknik tercüme konusunda üst düzey hizmetleri sizler için bir araya getirmiş olan firmamız; bu konuda alanında uzman mühendis, teknisyen doktor gibi üst yüzey tercümanlar ile hizmet sunmaktadır. Şirketinizin ihtiyaçlarını analiz ederek, sizi anlayan koordinatörlerimiz en hızlı ve kaliteli çeviri hizmetlerini sizlerle bir araya getirmek için günün her saatinde hizmet vermektedirler.

Teknik tercüme hizmeti sunduğumuz başlıca alanlar arasında,

-Demiryolu tercümesi
-İnşaat alanında tercümeler
-İhale Teknik Şartnameleri
-Proje tercümeleri
-Kullanım Kılavuzu tercümesi gibi pek çok alanda profesyonel tercüme hizmeti sunuyoruz.

Her formatta sizlere sunabildiğimiz teknik tercüme hizmeti, acil durumlar da hızlı bir şekilde çevirilerinizi gerçekleştirebilecek donanımlı ekibimize ulaşmak için bizimle irtibata geçiniz.