• 0 312 425 06 01
  • info@boratercume.com
Logo

Ticari Tercüme

Ticari Tercüme

Bora Tercüme Bürosu, uzman tercüman kadrosu ve uluslararası platformda “anadil” prensibi ile; başta İngilizce olmak üzere, tüm dünya dillerinde ticari tercüme hizmetlerini yüksek kalite ve uygun fiyat politikasıyla sunmaktadır.Dünyanın iletişim ağlarıyla çepeçevre kuşatıldığı, elektronik ticaret olgusunun iyice yaygınlaştığı bir ortamda dünya ile bütünleşebilmek için yabancı dilde doğru ve hatasız haberleşebilmenin önemi her geçen gün artmaktadır.Tercüme, sadece deneyim sahibi ve bu alanda uzmanlaşmış kişilerce başarıyla yapılabilecek bir iştir. Bu nedenle, tercümanların, mesleğin gerektirdiği özellikleri taşıması ve meslek içi eğitim almış olması, bu hizmetin başarıyla yerine getirilebilmesi için olmazsa olmaz şartıdır.Bu kapsamda; ticari tercüme projelerinizi, doğruluk, hız ve yüksek kalite çerçevesinde değerlendirmekteyiz. Bora Tercüme Bürosu olarak, ticari yazışmalarda hızlı geri dönüş gerekliliğinin bilincinde ve bu hızlı geri dönüşü karşılayabilecek güçteyiz.

Ticari tercüman kadromuz, uluslararası ve ilgili ülkenin hukuki terminolojisine hakim, ve uzun yılların deneyimine sahip çevirmenlerden oluşmaktadır.

Sözleşmeler, kontratlar, ihaleler, raporlar, bankacılık ve finans işlemleri, ticari teklifler, uluslararası taahhütler, fizibilite raporları, ürün ve pazar araştırmaları gibi belgelerinizi tüm dünya dillerine çevirmekteyiz.

Bora Tercüme Bürosu olarak misyonumuz, firmanızın ihtiyaç duyabileceği her türlü ticari tercüme hizmetini en kısa sürede ve en doğru şekilde sizlere sunabilmektir.

Türkçe’ye ve başta İngilizce Tercüme, Rusça, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Arapça, Çince ve Fransızca olmak üzere tüm yabancı dillere tercümesi uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır.